Telefon

0 (543) 898 42 54

E-Posta

info@asterik.com.tr

Adres

Gülyaka 3010 Sok. No:39 Karabağlar / İZMİR

Chiller Soğutma Grupları

Firmamız Chiller ürünleri servis,bakım hizmetleri konusunda sizlere hizmet vermektedir.

Chiller Nedir ?
Firma bünyelerinde Üretim kalitelelerini arttırmak adına ya da binalarda çeşitli ihtiyaçlar doğrultusunda  fancoil ve klima santrallerinde kullanılması için soğuk su hazırlayan sistemlere genel olarak chiller soğutma sistemi adı verilmektedir.

Hava ve Su soğutmalı chiller olarak iki grupta ele alınabilirler.

Chiller cihazları, iki  gruba ayrılır;

1. Hava Soğutmalı Chiller Cihazları

2. Su Soğutmalı Chiller Cihazları

1. Hava soğutmalı chiller, kondanseri hava ile soğuyan cihazlardır. Üzerinde bulunan fanlar sayesinde geçen soğutucu  akışkanı soğutur.

2. Su soğutmalı chiller, kondanseri su ile soğuyan cihazlardır. Su soğutmalı chillerlerde kule fanları vardır. Kondanser ünitesindeki borunun içinde ısınmış olan gazın sıcaklığını alan su, kulede soğur.

Chiller cihazlarının bakımlarının düzenli olarak yaptırılması çok önemlidir. Chiller cihazlarının yıllık bakımlarının yapılmasına  ilkbahar aylarında başlanılabilir.

Chiller cihazlarının, sezon başnda ilk çalıştırma ve bakımı, sezon sonunda ise sonlandırılması ve son bakımı mutlaka yaptırılmalıdır. Bu şekilde işiniz için hayati önem taşıyan sisteminizin, sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam etmesini garantilemiş olursunuz.

Chiller cihazları konusunda kesinlikle işinin uzmanı olan, eğitimli ve kalifiye personele sahip bir firmadan alacağınız teknik destek ile en hızlı ve en hesaplı şekilde sorunlarınız çözüme kavuşur.

ASTERİK LİMİTED ŞİRKETİ OLARAK siz değerli müşterilerimize arzuladığınız kaliteli, hızlı ve hesaplı çözümleri sunmaya devam ediyoruz…Firmamız Chiller Tamir Servisi yani Chiller Soğutma Sistemlerinin tamamı, Hava soğutmalı ve Su Soğutmalı Chiller Ürünlerinin Kurulum, Açma Kapama, Bakım, Onarım,teknik inceleme ve Tamiratlarınının tamamını yapmaktadır.