Telefon

0 (543) 898 42 54

E-Posta

info@asterik.com.tr

Adres

Gülyaka 3010 Sok. No:39 Karabağlar / İZMİR

Hakkımızda

Hakkımızda

ASTERİK LTD.ŞTİ.

Firmamız 2009 yılında   kurulmuştur ve Asterik Limited Şirketi olarak ticari faaliyetine başlamıştır. Firmamız kurulduğu yıldan itibaren birçok dalda (soğutma, otomasyon, tibbi cihaz) alanında faaliyet göstermeye  başlamış ve bugüne kadar çizgisinden sapmamıştır.

Firmamız üniversite hastaneleri,devlet hastaneleri,özel hastaneler,laboratuvarlar,medikal firmalar ve birçok resmi  kurumun bakım onarım ve malzeme temini konusunda hizmet  vermektedir.

Firmamız  bir çok kamu, özel işletmelerin ihtiyaç duyduğu soğutma sistemleri,otomasyon ve medikal cihaz tamir bakım konusunda eksiklik duyulan birçok alanda tamamlayıcı unsur olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

VİZYONUMUZ

Soğutma sistemleri alanında Türkiye de önde gelen firmalar arasında yer almak ve bunu sürdürülebilir kılmaktır.

AMACIMIZ

Kamu kurum ve kuruluşlarına  en uygun çözümler bulmak ve üstün hizmet sunmaktır.

DEĞERLERİMİZ

Kamuda bilinçsiz keşif ve tamirlerden kaynaklanan malzeme kayıplarını önlemek milli servetin israfını önlemeye çalışmaktır. İyi niyet, iş ahlakı, dürüst ve şeffaflık, kurumumuzun uzmanlığı ve iş yapış tarzı sektörde gururumuzdur. Yapılan işler kaliteli sistemli ve bilimsel bir şekilde gerçekleştirilir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Asterik Ltd. Şti. yönetimi ve tüm çalışanlarının temel hedef ve gayesi müşteri memnuniyetini, yapılan işlerin tüm süreçlerinde kalite ve maliyeti ön planda tutmaktır. Sürekli daha iyi işler yapmak ve başarmak politikamızdır.