ASTERİK LTD.ŞTİ.
 
English French German Spain Italian Dutch Russian Portuguese Japanese Korean Arabic Chinese Simplified

 

/ Bakim ve Onarım

 
 

Asterik ltd şti ,Soğuk hava sistemlerini oluşturan cihazlar, diğer birçok mekanik cihaz gibi belirli zaman dilimlerinde bakıma ihtiyaç duyarlar. Zamanında ve periyodik olarak gerçekleştirelecek bakım sayesinde, hem cihazlarınızın ömrünü uzatmış hemde aniden oluşabilecek arıza riskini azaltmış olursunuz. Periyodik bakımın önemini çok iyi bilen şirketimiz, işletmenizde ki tüm  garantisi bitmiş soğuk hava cihazlarınızın bakım ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

. Soğuk hava depolarında oluşan arızaların yol açabileceği maddi zararların önlenebilmesi için, arıza fark edilir edilmez en kısa sürede yetkililer ile temasa geçilmelidir.

Soğuk hava odalarınızda oluşabilecek arızaların etkisini en düşük seviyelere indirmek için, soğuk odalarınızın uzaktan izleyen proaktif gözetleme sistemlerinden de yararlanabilirsiniz. Şirketimizin bu alanda ki çözümü Sıcaklık ve Nem Takip (SeNT) Sistemi olarak adlandırdığımız sistemdir. Bu sistem ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen yanda ki linki tıklayınız. Sıcaklık ve Nem Takip (SeNT) Sistemi

Bakım ve Onarım çalışmalarından farklı olarak,soğuk hava odalarınızın taşınması ve yeni bir noktada tekrar kurulması gibi işlerinizide kolaylıkla tamamlayabiliriz.

 

ASTERİK LTD.ŞTİ.   Copyright © 2013