Telefon

0 (543) 898 42 54

E-Posta

info@asterik.com.tr

Adres

Gülyaka 3010 Sok. No:39 Karabağlar / İZMİR

Soğutma Kompresörleri

Copeland Kompresör

Emerson Copeland markalı soğutma kompresörleri R 22 / R 404A/ R 134a soğutucu gazları ile ( KCE, KCN, KCJ modelleriyle 1/5 HP’den 3 HP’ye kadar Hindistan’da üretilmektedir.)Hindistan’da üretilen Copeland hermetik kompresörleri R 22 ( MBP ) 907 k.cal’den 3.225 k.cal’ye ve R 134a ( MBP ) 540 k.cal’den 2066 k.cal’ye, R404A (MBP ) 2437 k.cal’den 7.748 k.cal’ye kadar üretilebilmektedir.

Çok yönlülük ve çalışma alanlarının geniş seçimi copeland markalı hermetik kompresörlerini her türlü soğutma ihtiyacı için ilk seçim haline getirmektedir. Hermetik ürün gamının genişliği vasıtısa ile maksimum enerji verimliliği ve çok uzun süre dayanıklılık Copeland kompresörlerinin en önemli özelliklerindendir.

Coepland markalı kompresörler birçok refrijeran ve elektrik çeşitleri ile dünya çapındaki ekipman ihtiyaçlarını desteklemek için uygundur, ve her bir üretilen kompresör Emerson Copeland’ın kalite ve uluslar arası güvenirliğinin ispatıdır.

Hindistandaki üretiminin dışında, R 22 hermetik kompresörler ( CR serisi 1,5 hp ile 5 hp arasında ) ; R 404A hermetik kompresörler ( CS serisi 1,5 hp ile 5 hp arasında ), ZR serisi scroll kompresörler, ZB serisi R 22 / R 404A Scroll kompresörler Emerson Copeland ürün gamının içersinde bulunmaktadır.

Cubigel kompresör

Daha önceleri ülkemizde Electrolux ve ACC markasiyla bilinen simdi ise CUBIGEL markasiyla satisa sunulan , Ispanya ‘ da üretilen hermetik kompresörler R22 ( MHBP ) , R134a ( LMHBP ) , R404A ( LMHBP ) çalisma sartlari ile Türk nihai kullanicilari ile bulustu.

CUBIGEL kompresörler 1/20 hp ‘ den 1 5/8 hp ‘ ye kadar üretilmekte olup ayrica kondanser ünitesi ve 12 V DC / 24 V DC AC modelleride mevcuttur .

CUBIGEL kompresörler çevre dostu , high efficiency modelleri ile tüm dünyada ve ülkemizde önde gelen sogutma firmalari tarafindan tercih edilmektedir.

Dorin Kompresör

HI KOMPRESÖRLER
* Daha Düşük Enerji Sarfiyatı
* Daha Uzun Kompresör Ömrü
* Kompresör Kalkışlarının Azalması
* Yüksek Güvenirlilik
* Daha İyi Gıda Saklama Koşulları
* Daha Düşük Ses Seviyesi
* İnverter Uygulamaları İçin Özel Tasarım

Tecumseh Ticari Tip Medium - High Back R22

Soğutma kompresörleri aşağıdaki gibi sınıflandırılabilir;

 * Hermetik

 * Pistonlu

 * Rotary

 * Scroll

 * Vidalı